$kurumsal
RE/MAX 1973 yilinda, Colorado’da kurulmustur. RE/MAX bünyesinde; toplamda 97 ülkede, 6500 adet ofisi ve 100000’e yakin gayrimenkul danismani çalismaktadir. Dünyanin en çok gayrimenkul satan firmasi olan RE/MAX ülkemizde TEK Sirketler Grubu tarafindan yönetilmektedir.

RE/MAX Pier ise, bagimsiz bir franchise olup, 2014 yilinda Besiktas bölgesinde hizmet vermek üzere, Irem Pehlivanoglu tarafindan kurulmustur.

RE/MAX Pier, ticari ve konut gayrimenkullerinde fark yaratan profesyonel çözümler sunma vizyonu ile yola çikmistir. Öncelikli Besiktas Bölgesi’nde alim ve satim yapmak isteyen müsterilerinin ihtiyaçlari dogrultusunda, dogru, güvenilir ve profesyonel yaklasimi ile hizmet sunmaktir.

RE/MAX Pier’in misyonu ise , müsterileri için en dogru hizmeti vermek ve bölgede gayrimenkul alaninda hakimiyet kurmaktir.

Müsteri memnuniyetini herseyin üzerinde tutan, dünyanin en büyük kurumlarindan birine bagli olarak çalisan ve profesyonelligi esas almis RE/MAX Pier siz degerli müsterileri için en iyi hizmeti vermek için çalismalarina devam ediyor.