MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hülya Erdoğan

Hulya Hanim, surecin basından sonuna kadar bize elinden gelen en iyi hizmeti sundu. Her zaman bizi bilgilendirdi ve olumlu konusmalariyla icimizi rahatlattı. Ufak tefek aksaklıklarda bile guleryuzlulugunu ve pozitif enerjisini eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ozgur Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya hanım bizim için çok sıkıntılı olabilecek satış sürecini çok sakin ve kendinden emin bir şekilde yürüttü. Aşağı yukarı tahmin ettiği süre içinde de daireyi satmayı başardı. Profesyonel ve nazik tutumu bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Eser Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım'ın gayretleri ve uzun uğraşları sonucunda, evimizin satışı olabilecek en iyi şekilde gerçekleşti. Kendisi güler yüzü ve sakin kişiliğiyle de süreç boyunca bizlere hep çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ayça Taylan Yerce - 07.08.2020

Hülya Erdoğan

Hizli ve pratik islemleri icin tesekkur ederiz.
Atakan iscimen - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Erdoğan'a sonsuz teşekkürler. Güler yüzünüz, yaptığınız işi severek ve isteyerek yapmanız ve müşteri memnuniyetini dikkate almanız benim için son derece kıymetli.
Canan Morva - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Ev kiralamamızda süper güler yüzlü ve kaliteli Hizmet veren Hülya Hanıma Çok Teşekkür ederim. Ev kiralamak isteyen Herkeze kendisini önere bilirim Hizmetleriniz için tekrar teşekkürler iyi çalışmalar. Saygılarımla. Atakan Erkan.
Atakan erkan - 21.07.2020

Derya Kağıt

Derya Hanım ve Emre beye gayrimenkul alım sürecinde verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.
Semih HAKYEMEZ - 21.07.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Emre’nin Zorlu Center’daki ofis kiralamamda vermiş olduğu hizmetten ve ilgisinden dolayı her zamanki gibi çok memnunum, bir sonraki işlemde tekrar görüşeceğiz, teşekkürler.
Ercüment KARA - 23.06.2020

Yunus Emre Kepti

Emre Bey'i Beşiktaş'ta daire satın alırken tanıma fırsatı buldum. Yaptığı işe hakimoluşu, saygılı, ölçülü tavırları, insana güven veren yapısı, çözüm odaklı oluşu ve süreci profesyonelce sonuçlandırmasından çok memnun kaldım. Bu konuda yardım almak isteyen herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Teşekkürler Emre Bey...
ÇİĞDEM ÇOPUR - 19.06.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre KEPTİ’nin Beşiktaşta bulunan dairenin satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Savaşkan Koç - 17.06.2020

Aslı Yılmaz

Aslı Hanım için söylenecek çok şey var. Bir iki cümleyle ifade etmek istersem, mükemmel bir insan, insan canlısı işini çok özverili yapıyor. Sayesinde kızıma çok güzel bir ev aldık. Şu an kızım Aslı Hanım sayesinde; mutlu, huzurlu bir evde yaşıyor. Oğluma da ev almayı düşünüyorum ve gideceğim tek adres Aslı Hanım, herkese tavsiye ediyorum. Allah razı olsun yolunu açık etsin.
Ibrahim Demir - 08.06.2020

Aslı Yılmaz

Kızıma ev atarken tesadufen Aslı hanimla tanistik. İyi ki tanımıșız, sayesinde hayal bile edemedigimiz eve kavuștuk. Ilgisi, alakası güleryüzüyle kalbimizde taht kurdu.İșine olan așkı ile gösterdiği performansla, özverisiyle çok çalıșıp uğrașıp hayalimizdeki evi almamızı sağladı. Onunla çalıșmak harikaydı. İnșallah bir dahaki ev alıșımızda tekrar görüșmek nasip olur. Bize çok uğur getirdi. Tüm dostlarıma da tavsiye ediyorum. Allah yolunu ișlerini açık etsin. Onu çok seviyoruz.
Safiye Demir - 04.06.2020

Aslı Yılmaz

Aslı hanımla çalışmak çok güzeldi, büyük şanstı. Onun sayesinde içime sine sine ev sahibi oldum, çok uğraştı. Kendisine ev alıyormuş gibi uğraştı ve beni ev sahibi yaptı, inşallah tekrar çalışmak nasip olur, onun şansına inanıyorum iyi ki tanıdım. En kısa zamanda kardeşim için ev alacağız, tekrar görüşmek üzere.
Gözde Demir - 04.06.2020

Yunus Emre Kepti

Güven veren konuya hakim ve işini severek yapan bir danışman.tanıştığıma ve çalıştığıma çok memnun oldum. Teşekkürler Yunus Emre Kepti
Uğur Aslan - 29.05.2020

Yunus Emre Kepti

Çok memnun kaldım, çalışmaya devam edeceğim.
Zeynep Ataman - 28.05.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Emre KEPTİ’nin Kadıköyde bulunan dairenin satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Sercan Dinç - 28.05.2020

Hülya Erdoğan

Temsilciniz Hülya hanımın bize ev alma konusunda yapmış olduğu üstün gayret ve çalışmasından dolayı kendisine ve firmanıza çok teşekkür ederiz. Eğer Hülya hanım bu kadar çok uğraşmasaydı bu evi alamazdık. Çok teşekkürler.
Mehmet Akif Aycan - 16.03.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre Kepti nin ilgi alakası, iş bitiriciliği ve verdiği güvenden çok memnun kaldım.Bundan sonrada kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyarım ve etrafımda ihtiyacı olan arkadaşlarıma gözüm kapalı tavsiye ederim.
Barış Ermiş - 04.03.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyle yaptığımız işlemden dolayı çözüm noktasında her türlü desteği aldık sürecin işleyişini çok iyi yönetti çok memnun kaldım teşekkürler.
Mehmet Kızıl - 03.03.2020

Yunus Emre Kepti

Binamızın kiralanması sürecinde çok yapıcı ve taleplerimize uygun aramalar yapıp bizleri deneyimleriyle yönlendiren Emre bey ile çalışmaktan çok mutluyum. Bundan sonraki dönemlerde emlak sektörü ile ilgili tüm çalışmalarımda tereddüt etmeden kendisiyle çalışacağım. Çok teşekkür ederim.
Dursun Karagöz - 27.02.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin kuruçeşme deki ticari binayı kiralamamızda bize verdiği hizmetten çok memnun kaldım, . Teşekkürler.
İbrahim Gülcegün - 27.02.2020

Yunus Emre Kepti

Kendisinin dairemi almasından ve kiralama işlerinden, beşeri ilişkilerinden, sağlam kişilere kiraya vermesinden son derece memnunum.Her zaman tercihim olacaktır.
Ali potoğlu - 25.02.2020

Yunus Emre Kepti

Besiktas ciraganda bulunan daireyi kiralamamda bize verdigi destek ve hizmetten dolayi Emre beye cok tesekkur ederim, cok memnun kaldim, kendisiyle diger islerimizdede calismak isterim.
Arek batmaz - 25.02.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre KEPTİnin Beyoğlunda bulunan binamın satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler. Ferzan Özpetek
Ferzan Özpetek - 22.02.2020

Yunus Emre Kepti

Sevgili kardesim emre kepti ile uzun suren bir istisare ile taksim beyoglunda bulunan bina alimi gerceklestirdim. Kendisine surec icerisinde gostermis oldugu ilgi alaka sabir ve isine vakifligindan dolayi tesekkurlerimi sunuyorum . Tum remax ailesine profosyonel ekip arkadaslari ile ozenli calismalarindan dolayi tesekkurlerimi sunuyorum . İyi ki varsiniz. Bir sonraki yatirimda ve ticari islerimizde gorusmek uzere.
Yasin şener - 19.02.2020

İrem Pehlivanoğlu Gürkaş

Harika hizmet
Ahmet Özokur - 18.02.2020

Yunus Emre Kepti

Danışmanınız Y.Emre keptitinin Beyoğlundaki otel binasını satın almamızda vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım bir daha ki işlemlerde tekrar görüşeceğiz.Teşekkürler
Serhat şener - 18.02.2020

Derya Kağıt

Derya hanımdan çok memnun kaldık bu süreci çok sorunsuz bir şekil satış işlemimizi kısa bir süre içinde gerçekleştirdiler.
Enginhan gunerı - 14.02.2020

Ali Öksüz

Evimizi bir günde kiralayan Remax Pier ofisine teşekkür ederiz.
SERKAN BABA - 11.02.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin beşiktaştaki ofisi satın almamızda bize verdiği destekten çok çok memnun kaldık kendisiyle daha çok işlerimiz olacağını ümit ediyorum, teşekkürler.
MEHMET MÜFTÜ - 29.01.2020

Salih Begeç

Genel olarak çok memnun kaldım. İlk defa Güven veren bir süreç oldu kiracı olarak benim açımdan.
PINAR ULUS - 29.01.2020

Yunus Emre Kepti

Teşekkürler
Kerem aydın - 21.01.2020

Yunus Emre Kepti

Danışmanım Yunus Emre Kepti'nin Beyoğlundaki binamızı bizi hiç uğraştırmadan, her şey intizamlı bir şekilde kiraladığı için kendisine teşekkür ederim. Diğer işlemlerimizde de olduğu gibi çok memnun kaldım.
ZİYAD AHMEDOĞLU - 21.01.2020

Yunus Emre Kepti

Ulus'ta kiraladığım dairede bana yardımcı olan değerli arkadaşınız Yunus Emre Kepti'den çok memnun kaldım, kendisine teşekkür ediyorum.
MERAL SEÇEN - 20.01.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey dairemin hızlı ve güvenilir şekilde kiralanmasını sağladı.tesekkurler
M.Nerkis Ercslik - 17.01.2020

Salih Begeç

Salih beye ayrıca teşekkür etmek istedim.
Emren Şengün - 27.12.2019

Hülya Erdoğan

Teşekkür ederim.
İlknur Kim - 23.12.2019

Hülya Erdoğan

Hülya hanım çok ilgiliydi, kendisine teşekkür ederim.
Cumhur Tekiş - 18.12.2019

Aslı Yılmaz

Aslı Hanım ile beraber çalıșmaktan çok büyük mutluluk duydum. Bașarılı bir satıșın yanı sıra, verdiği güven ve pozitif enerji ile bu süreci benim ve ailem için çok komforlu bir yolculuğa dönüştürdü. Geç saatlerde mesajlarımıza geri dönüș yaptı, karșı taraf ile de hep çözüm odaklı bir iletișim kurdu. Onunla çalıșmak bir șanstı.
Begüm Zorlu - 12.12.2019

İrem Pehlivanoğlu Gürkaş

İrem Hanıma ilgisi ve yardımları için teşekkür ederim.
Güven Güzelbey - 04.12.2019

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım, çok özverili ve empati yeteneği yüksek, pozitif yönleri ile bize güven verdi. İyi ki kendisi ile çalıştık
BURCU ŞİMŞEK GEÇİLİ - 02.12.2019

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım başından sonuna kadar kiralama sürecinde bize çok yardımcı oldu. Başarılarının devamını dileriz.
AYHAN DUMAN - 28.11.2019

Hülya Erdoğan

Merhaba, bulduğumuz ev konusunda bize yardımcı olan, eksiklerini tamamlamamızı sağlayan, ev ile ilgili tüm detayları bizimle paylaşan nazik ve güler yüzlü Hülya Hanım' a çok teşekkür ederiz.
serra vardar - 17.10.2019

Hülya Erdoğan

Hülya Erdoğan ile ilk defa çalışma fırsatı buldum. Kendisi çok ılımlı, pozitif, çözüm odaklı. Çok kısa sürede evimi çok düzgün kiracılar ile görüşerek sonuçlandırdı. Çok yoğun ve ilgilenemediğim bir dönemde her şey ile kendisi ilgilenerek inanılmaz yardımcı oldu. Çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra tek ve vazgeçilmez emlak danışmanımızdır.
nida güler - 16.10.2019

Aslı Yılmaz

Aslı Hanım, gerek iletişim sıklığı, gerekse pozitif yaklaşımıyla özellikle yurt dışında bulunmamın beraberinde getirdiği olası stresli bir süreci yaşamamamı sağladı. Kendisinin işine saygısını tebrik eder, tekrar teşekkürlerimi sunarım. Bizzat kendimin ve çevremdekilerin gayrimenkul işlemleri için kendisiyle yeniden çalışmayı isterim.
Aslı Yunusoğlu - 30.09.2019

Derya Kağıt

She was friendly. She helped me finding a flat very quick.
Werner Mag.Kranawetter - 11.09.2019

Hülya Erdoğan

Teşekkürlerimizi bir borç bilerek memnuniyetimizi iletmek isteriz. Evimizi kiralama sürecinde nitelikli müşterilere ulaşmamızı sağlayarak hakkaniyetli yaklaşımıyla yol gösterici ve yardımcı oldu.
AHMET AKYOL - 29.08.2019

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım bizim için elinden gelenden çok daha fazlasını yaptı. Dürüstlüğü ve profesyonelliği için kendisine teşekkür ederim.
ATAKAN İŞÇİMEN - 29.08.2019

Salih Begeç

Beşiktaş Yıldız'da bulunan konutumuzun kiralama sürecini sorunsuz yönettiğiniz için teşekkür ederiz. Cahit Koçak Nurcan Koçak
cahit koçak - 21.08.2019

Salih Begeç

Kiralamış olduğum evin kiralama sürecinde profesyonel çalışmanız, yakın ilgi ve alakanız ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetinizden dolayı teşekkür ediyorum.
Güray Sevim - 16.08.2019

Ali Ören

Arayışımızı hızlı ve doğru bir şekilde en iyi fiyattan buldu. Bölgesine son derece hakim. Tavsiye ederim!
ilkay haznedaroğlu - 05.08.2019