MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hülya Erdoğan

Hülya hanım o kadar iyi bir performans sergiledi ki hem psikolog, hem sosyolog ve sabır oldu. İstanbul'da hiçbir emlakçı bu şekilde sonuçlandıramazdı.
MERAL YILDIZ - 09.04.2021

Özlem Cengizhan

Evime gayet hizli bir sekilde kiraci bulundu, tesekkur ederim.
Tumay Irgas - 09.04.2021

Hülya Erdoğan

Güleryüzlü, ilgili hizmet aldım.
Mehmet Gümüşöz - 01.04.2021

Yunus Emre Kepti

Emre' nin villamızı kiralarken göstermiş olduğu ilgi alakadan, isteklerimizin tamamına harika bir şekilde uyum göstermesinden ve içimize sinecek bir şekilde işlemi sonlandırmasından dolayı çok çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederiz, bundan sonra bu sektördeki her türlü işimizde birlikte olacağımızı söyleyebilirim, iyi çalışmalar.
Ali USER - 25.03.2021

Hülya Erdoğan

Bütün hizmetlerden memnunum.
Şenses Morva - 25.03.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım her konuda bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Dürüst ve samimi yaklaşımı güven verdi bize. Onun sayesinde bu evi kiraladık. Çok sağ olsun.
Seyit Cem YILMAZ - 24.03.2021

Yunus Emre Kepti

Emrenin Ulus'ta villa kiralamamızda vermiş olduğu hizmetten, süreci hızlı yönetiminden ve sonlandırmasından çok memnun kaldım, umarım tekrar görüşmek dileğiyle her şey için teşekkürler.
Adnan DALGAKIRAN - 23.03.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanımı çok nazik ve başarılı buldum.
Emrah Arslan - 23.03.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım insan ve profesyonel olarak mükemmel.Süreci titizliği, çalışkanlığı, sıcaklığıyla harika şekilde sonuçlandırdı. İstanbul dışında yaşayan 68 yaşında biri olarak satışa gelemedim. Kendisine verdiğim vekaletnameyle endişelendirip üzmeden, her adımda bilgilendirdi.Kardeşim olsa bu kadar başarılı yürütülemezdi.Teşekkürler.Hülya Erdoğan'la beni tanıştıran eski Pier elemanı Nesrin Başgün'e de teşekkürler.Pier Remax'ı böyle pırlanta elemanları bünyesinde bulundurduğu için kutluyorum.Hep sizinle çalışacağım, çevreme gönülden tavsiye ediyorum.
NEŞE TOKCAN - 19.03.2021

Yunus Emre Kepti

Satış sürecindeki desteği için çok teşekkür ederim.
Mehmet Karakuzu - 25.02.2021

Özlem Cengizhan

Beşiktaş' ta ki dün kiraya verdiğimiz dairemiz için gayretleri ve emeklerin den dolayı özlem hanımı kutluyor çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı başarılı bir yaşam diliyorum. Aytaç Çalışkan
Aytaç Çalışkan - 24.02.2021

Yunus Emre Kepti

Verdiği hizmetten dolayı Emre Bey e çok teşekkür ederim.
Semra Eskikarabulut - 24.02.2021

Yunus Emre Kepti

Herşey için teşekkür ederiz hep tercih edeceğiz
Deniz Özatay - 15.02.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım, süreç boyunca güvenilirdi . Süreci her iki taraf içinde iş disiplini içerisinde yönetti . Kibar ve samimiydi . Teşekkür ederim. Kiralama ve emlak alıp satmak isteyenlere tavsiye ederim .
Ekin Varon - 01.02.2021

Yunus Emre Kepti

Emre'nin verdiği profesyonel hizmetten memnunum, samimi, dürüst yaklaşımı, güleryüzlülüğü ile işlemimizin tamamlanmasında bana güven verdi.
Murat Atınız - 22.01.2021

Yunus Emre Kepti

Emre Bey gerçekten harika bir insan ilgisi alakası güleryüzlülüğü sayesinde sürekli ev satmaya başladık :) Bu kaçıncı satışımız hatırlamıyorum. Kiralama hizmeti de alıyoruz sağ olsun inanılmaz ilgili. Remax' ın gururu bence :) her şey için teşekkür ederiz ilgisi ve alakasına her zaman ailemizin bir parçası olarak kalıcak :)
Alara Karakuzu - 22.01.2021

Yunus Emre Kepti

Yıllardır birlikte çalışıyoruz kendisinden çok memnunuz, bu işlemdeki çözüm odaklı ve pratik yaklaşımı içinde çok teşekkür ederiz.
Erol Ziya Solu - 14.01.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım çok kısa sürede, tam aklımızdaki gibi bir seçenekle kiralamamızı yaptı. Bizi çok iyi anlayarak başarılı ve sorunsuz bir şekilde süreci yönettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.
Sibel Ekinci - 13.01.2021

Yunus Emre Kepti

Gayet ilgili ve güzel bir hizmet aldık teşekkürler.
Hakkı Serper - 08.01.2021

Dilek Tutan

Yaklaşık dört aydır iyi bir kiracı bulamadığım işyerime kısa bir sürede yaptığınız çalışma ile düzgün ve kaliteli bir kiracı temin ettiğiniz için çok teşekkür ederim...Çalışmanızdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim...İşlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim...
Ali Sabancı - 07.12.2020

Dilek Tutan

Dilek hanım ilginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim
Pınar Taştepe - 03.12.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey ile Balmumcu'da ofis kiralamamız vesilesi ile tanıştık, kendisinin dürüst, güven veren ve her türlü sorunu giderici çözüme odaklı çalışma şeklini çok beğendik ve memnun kaldık, her şey için teşekkürler.
Muhammet GERGEF - 23.11.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin Balmumcu' da ki mülkümüzü kiralama işlemi ve süreci yönetimi için çok teşekkür ederim. Kendisiyle uzun yıllardır çalışıyoruz ve çok memnunuz, çalışmaya da devam edicez.
Aylin Yasemin İnes SOLU - 20.11.2020

Oğuz Kambur

Danışmanımızın güler yüzlü olması sizi bir daha tercih etmemiz için yeterli bir sebep. Tekrar teşekkür ederiz.
Hakan Bağcılar - 22.10.2020

Oğuz Kambur

Kiralanacak dairemi teslim etmemden önce danışma talebime cevap veren Oğuz Bey, son derece sakin, güler yüzlü, disiplinli bir çalışma ile dairemin kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Kendisine ve bağlı bulunduğu Re/max Pier ofisine başarılar dilerim.
Ferhan Gürbüz - 21.10.2020

Salih Begeç

Tam anlamıyla profesyonel ve gerçekten iyi niyetli. Çok teşekkürler Salih bey...
Mehmet Gönül - 14.10.2020

Salih Begeç

Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Hiç bir problem yaşamadığımız gibi, sorunların çözümünde çok yardımcı oldular.
H. Rüştü Sungur - 13.10.2020

Hülya Erdoğan

Sayın Hülya Hanım'a göstermiş olduğu ilgi, hızlı geri dönüş ve çözümleri için tekrar teşekkür ederim.
Emre Özkan - 29.09.2020

Emrah İncecik

Emrah Bey'in satış süresince yoğun ilgi ve özverisi gerçekten çok iyiydi. İşini zevkle ve içtenlikle yapan bir danışmandır. Gayrimenkulümün iyi fiyattan satış işlemini başarı ile gerçekleştirdi. Aklımızda herhangi bir soru işareti kalmadan ayrıntılı şekilde süreci tüm şeffaflığıyla bizimle paylaştı. Dürüst, güvenilir ve işini layıkıyla yaparak emlakçılara bakış açımı değiştirdi. Bundan sonraki işlemlerimde de kendisiyle keyifli şekilde çalışmayı düşünüyorum. Nilgün Şensoy/Geleneksel Türk Sanatları Uzmanı /Koleksiyoner/MSGSÜ Öğr. Gör.
NİLGÜN ŞENSOY - 15.09.2020

Emrah İncecik

Hem alış hem de satışta çalıştığımız Emrah İncecik'i tüm çevremize önereceğiz. Teşekkürler, Efe Teoman Denizbank kurumsal ve ticari krediler genel müdür yardımcısı
Efe Teoman - 15.09.2020

Salih Begeç

Hızlı ve kaliteli iletişimden ötürü ortalama emlak hizmetlerinden ayrılan bir tecrübe oldu. Nezaketle de birleşince bütünden ayrıksı ve verimli bir sonuç aldığımızı söyleyebilirim.
Yusuf Ölmez - 12.09.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin mülkümü 2.kez kiralama işleminden çok memnun kaldım, gerek süreci kolaylaştırmasından gerekse güvenilir yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederim, birdahaki gayrimenkul işlerimde tekrar görüşmek dileğiyle.
Aşkın Kaptanoğlu - 01.09.2020

Yunus Emre Kepti

İyi bir satış süreci oldu, teşekkürler.
İsmail hakkı dumankaya - 29.08.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey işini iyi takip eden, ufak detayları dahi önemseyen iş ciddiyetine sahip bir insan. Vermiş olduğu güzel hizmetten ötürü kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.
Tuba Tomba - 28.08.2020

Hülya Erdoğan

Remax Pier Hülya hanım ve Remax Cadde Tülin hanım temsilciliği sayesinde mükemmel bir gayrimenkul süresi geçirdik. Teşekkür ederiz.
Lara Chaaban - 26.08.2020

Salih Begeç

Konut kiralama surecimde yurt disinda yasiyor olmamin hic bir dezavantajini yasamadim. Salih Bey mobilitesi ve calisma saatlerinde sagladigi esneklik dahil olmak uzere sonuca ulasmak icin benim adima ozveriyle calisti. Potansiyel musterileri kendi konutu icin secer gibi bir titizlikle detayli bir sekilde inceledi ve kiralamamizi gerceklestirdik. Tesekkurler... Tavsiye ederim.
Nimet Asli Yunusoglu - 26.08.2020

Hülya Erdoğan

Merhabalar, Yaklaşık 2 senedir yurtdışında olmama rağmen Hülya Hanım evimi her zaman güvenilir ve iyi kişilere vermem konusunda bana çok yardımcı oldu. Ben Türkiye'de bulunmasam bile gözüm hiç arkada kaldı diyemem. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Herkese kendisini öneririm.
Tarcan Yonel - 16.08.2020

Hülya Erdoğan

Hulya Hanim, surecin basından sonuna kadar bize elinden gelen en iyi hizmeti sundu. Her zaman bizi bilgilendirdi ve olumlu konusmalariyla icimizi rahatlattı. Ufak tefek aksaklıklarda bile guleryuzlulugunu ve pozitif enerjisini eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ozgur Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya hanım bizim için çok sıkıntılı olabilecek satış sürecini çok sakin ve kendinden emin bir şekilde yürüttü. Aşağı yukarı tahmin ettiği süre içinde de daireyi satmayı başardı. Profesyonel ve nazik tutumu bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Eser Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım'ın gayretleri ve uzun uğraşları sonucunda, evimizin satışı olabilecek en iyi şekilde gerçekleşti. Kendisi güler yüzü ve sakin kişiliğiyle de süreç boyunca bizlere hep çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ayça Taylan Yerce - 07.08.2020

Hülya Erdoğan

Hizli ve pratik islemleri icin tesekkur ederiz.
Atakan iscimen - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Erdoğan'a sonsuz teşekkürler. Güler yüzünüz, yaptığınız işi severek ve isteyerek yapmanız ve müşteri memnuniyetini dikkate almanız benim için son derece kıymetli.
Canan Morva - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Ev kiralamamızda süper güler yüzlü ve kaliteli Hizmet veren Hülya Hanıma Çok Teşekkür ederim. Ev kiralamak isteyen Herkeze kendisini önere bilirim Hizmetleriniz için tekrar teşekkürler iyi çalışmalar. Saygılarımla. Atakan Erkan.
Atakan erkan - 21.07.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Emre’nin Zorlu Center’daki ofis kiralamamda vermiş olduğu hizmetten ve ilgisinden dolayı her zamanki gibi çok memnunum, bir sonraki işlemde tekrar görüşeceğiz, teşekkürler.
Ercüment KARA - 23.06.2020

Yunus Emre Kepti

Emre Bey'i Beşiktaş'ta daire satın alırken tanıma fırsatı buldum. Yaptığı işe hakimoluşu, saygılı, ölçülü tavırları, insana güven veren yapısı, çözüm odaklı oluşu ve süreci profesyonelce sonuçlandırmasından çok memnun kaldım. Bu konuda yardım almak isteyen herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Teşekkürler Emre Bey...
ÇİĞDEM ÇOPUR - 19.06.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre KEPTİ’nin Beşiktaşta bulunan dairenin satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Savaşkan Koç - 17.06.2020

Aslı Yılmaz

Aslı Hanım için söylenecek çok şey var. Bir iki cümleyle ifade etmek istersem, mükemmel bir insan, insan canlısı işini çok özverili yapıyor. Sayesinde kızıma çok güzel bir ev aldık. Şu an kızım Aslı Hanım sayesinde; mutlu, huzurlu bir evde yaşıyor. Oğluma da ev almayı düşünüyorum ve gideceğim tek adres Aslı Hanım, herkese tavsiye ediyorum. Allah razı olsun yolunu açık etsin.
Ibrahim Demir - 08.06.2020

Aslı Yılmaz

Kızıma ev atarken tesadufen Aslı hanimla tanistik. İyi ki tanımıșız, sayesinde hayal bile edemedigimiz eve kavuștuk. Ilgisi, alakası güleryüzüyle kalbimizde taht kurdu.İșine olan așkı ile gösterdiği performansla, özverisiyle çok çalıșıp uğrașıp hayalimizdeki evi almamızı sağladı. Onunla çalıșmak harikaydı. İnșallah bir dahaki ev alıșımızda tekrar görüșmek nasip olur. Bize çok uğur getirdi. Tüm dostlarıma da tavsiye ediyorum. Allah yolunu ișlerini açık etsin. Onu çok seviyoruz.
Safiye Demir - 04.06.2020

Aslı Yılmaz

Aslı hanımla çalışmak çok güzeldi, büyük şanstı. Onun sayesinde içime sine sine ev sahibi oldum, çok uğraştı. Kendisine ev alıyormuş gibi uğraştı ve beni ev sahibi yaptı, inşallah tekrar çalışmak nasip olur, onun şansına inanıyorum iyi ki tanıdım. En kısa zamanda kardeşim için ev alacağız, tekrar görüşmek üzere.
Gözde Demir - 04.06.2020

Yunus Emre Kepti

Güven veren konuya hakim ve işini severek yapan bir danışman.tanıştığıma ve çalıştığıma çok memnun oldum. Teşekkürler Yunus Emre Kepti
Uğur Aslan - 29.05.2020

Yunus Emre Kepti

Çok memnun kaldım, çalışmaya devam edeceğim.
Zeynep Ataman - 28.05.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Emre KEPTİ’nin Kadıköyde bulunan dairenin satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Sercan Dinç - 28.05.2020