MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Yunus Emre Kepti

Emre'nin verdiği profesyonel hizmetten memnunum, samimi, dürüst yaklaşımı, güleryüzlülüğü ile işlemimizin tamamlanmasında bana güven verdi.
Murat Atınız - 22.01.2021

Yunus Emre Kepti

Emre Bey gerçekten harika bir insan ilgisi alakası güleryüzlülüğü sayesinde sürekli ev satmaya başladık :) Bu kaçıncı satışımız hatırlamıyorum. Kiralama hizmeti de alıyoruz sağ olsun inanılmaz ilgili. Remax' ın gururu bence :) her şey için teşekkür ederiz ilgisi ve alakasına her zaman ailemizin bir parçası olarak kalıcak :)
Alara Karakuzu - 22.01.2021

Salih Begeç

Tam anlamıyla profesyonel ve gerçekten iyi niyetli. Çok teşekkürler Salih bey...
Mehmet Gönül - 22.01.2021

Yunus Emre Kepti

Yıllardır birlikte çalışıyoruz kendisinden çok memnunuz, bu işlemdeki çözüm odaklı ve pratik yaklaşımı içinde çok teşekkür ederiz.
Erol Ziya Solu - 14.01.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım çok kısa sürede, tam aklımızdaki gibi bir seçenekle kiralamamızı yaptı. Bizi çok iyi anlayarak başarılı ve sorunsuz bir şekilde süreci yönettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.
Sibel Ekinci - 13.01.2021

Yunus Emre Kepti

Gayet ilgili ve güzel bir hizmet aldık teşekkürler.
Hakkı Serper - 08.01.2021

Dilek Tutan

Yaklaşık dört aydır iyi bir kiracı bulamadığım işyerime kısa bir sürede yaptığınız çalışma ile düzgün ve kaliteli bir kiracı temin ettiğiniz için çok teşekkür ederim...Çalışmanızdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim...İşlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim...
Ali Sabancı - 07.12.2020

Dilek Tutan

Dilek hanım ilginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim
Pınar Taştepe - 03.12.2020

Derya Kağıt

Derya Hanım işinde çok samimi, uyumlu, başarılı, disiplinli ve güvenilir bir Gayrimenkul Danışmanı.
AYTEN SOYKÖK - 26.11.2020

Derya Kağıt

Valideçeşme' de bulunan dairemin kiralanması için Derya Hanım ilgilendi. Kendisi çok ilgili ve başarılı bir gayrimenkul danışmanı. Kendisinin gösterdiği ilgi ve alakadan çok memnun kaldım. Derya Hanıma teşekkür ederim.
Engin Huntürk - 26.11.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey ile Balmumcu'da ofis kiralamamız vesilesi ile tanıştık, kendisinin dürüst, güven veren ve her türlü sorunu giderici çözüme odaklı çalışma şeklini çok beğendik ve memnun kaldık, her şey için teşekkürler.
Muhammet GERGEF - 23.11.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin Balmumcu' da ki mülkümüzü kiralama işlemi ve süreci yönetimi için çok teşekkür ederim. Kendisiyle uzun yıllardır çalışıyoruz ve çok memnunuz, çalışmaya da devam edicez.
Aylin Yasemin İnes SOLU - 20.11.2020

Oğuz Kambur

Danışmanımızın güler yüzlü olması sizi bir daha tercih etmemiz için yeterli bir sebep. Tekrar teşekkür ederiz.
Hakan Bağcılar - 22.10.2020

Oğuz Kambur

Kiralanacak dairemi teslim etmemden önce danışma talebime cevap veren Oğuz Bey, son derece sakin, güler yüzlü, disiplinli bir çalışma ile dairemin kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Kendisine ve bağlı bulunduğu Re/max Pier ofisine başarılar dilerim.
Ferhan Gürbüz - 21.10.2020

Derya Kağıt

Aynı gün içerisinde sorunsuz bir şekilde kira sözleşmemizi tamamladık. Destekleri için teşekkür ederiz.
CEMAL SEVİNDİK - 20.10.2020

Salih Begeç

Tam anlamıyla profesyonel ve gerçekten iyi niyetli. Çok teşekkürler Salih bey...
Mehmet Gönül - 14.10.2020

Salih Begeç

Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Hiç bir problem yaşamadığımız gibi, sorunların çözümünde çok yardımcı oldular.
H. Rüştü Sungur - 13.10.2020

Hülya Erdoğan

Sayın Hülya Hanım'a göstermiş olduğu ilgi, hızlı geri dönüş ve çözümleri için tekrar teşekkür ederim.
Emre Özkan - 29.09.2020

Emrah İncecik

Emrah Bey'in satış süresince yoğun ilgi ve özverisi gerçekten çok iyiydi. İşini zevkle ve içtenlikle yapan bir danışmandır. Gayrimenkulümün iyi fiyattan satış işlemini başarı ile gerçekleştirdi. Aklımızda herhangi bir soru işareti kalmadan ayrıntılı şekilde süreci tüm şeffaflığıyla bizimle paylaştı. Dürüst, güvenilir ve işini layıkıyla yaparak emlakçılara bakış açımı değiştirdi. Bundan sonraki işlemlerimde de kendisiyle keyifli şekilde çalışmayı düşünüyorum. Nilgün Şensoy/Geleneksel Türk Sanatları Uzmanı /Koleksiyoner/MSGSÜ Öğr. Gör.
NİLGÜN ŞENSOY - 15.09.2020

Emrah İncecik

Hem alış hem de satışta çalıştığımız Emrah İncecik'i tüm çevremize önereceğiz. Teşekkürler, Efe Teoman Denizbank kurumsal ve ticari krediler genel müdür yardımcısı
Efe Teoman - 15.09.2020

Salih Begeç

Hızlı ve kaliteli iletişimden ötürü ortalama emlak hizmetlerinden ayrılan bir tecrübe oldu. Nezaketle de birleşince bütünden ayrıksı ve verimli bir sonuç aldığımızı söyleyebilirim.
Yusuf Ölmez - 12.09.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin mülkümü 2.kez kiralama işleminden çok memnun kaldım, gerek süreci kolaylaştırmasından gerekse güvenilir yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederim, birdahaki gayrimenkul işlerimde tekrar görüşmek dileğiyle.
Aşkın Kaptanoğlu - 01.09.2020

Yunus Emre Kepti

İyi bir satış süreci oldu, teşekkürler.
İsmail hakkı dumankaya - 29.08.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey işini iyi takip eden, ufak detayları dahi önemseyen iş ciddiyetine sahip bir insan. Vermiş olduğu güzel hizmetten ötürü kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.
Tuba Tomba - 28.08.2020

Hülya Erdoğan

Remax Pier Hülya hanım ve Remax Cadde Tülin hanım temsilciliği sayesinde mükemmel bir gayrimenkul süresi geçirdik. Teşekkür ederiz.
Lara Chaaban - 26.08.2020

Salih Begeç

Konut kiralama surecimde yurt disinda yasiyor olmamin hic bir dezavantajini yasamadim. Salih Bey mobilitesi ve calisma saatlerinde sagladigi esneklik dahil olmak uzere sonuca ulasmak icin benim adima ozveriyle calisti. Potansiyel musterileri kendi konutu icin secer gibi bir titizlikle detayli bir sekilde inceledi ve kiralamamizi gerceklestirdik. Tesekkurler... Tavsiye ederim.
Nimet Asli Yunusoglu - 26.08.2020

Hülya Erdoğan

Merhabalar, Yaklaşık 2 senedir yurtdışında olmama rağmen Hülya Hanım evimi her zaman güvenilir ve iyi kişilere vermem konusunda bana çok yardımcı oldu. Ben Türkiye'de bulunmasam bile gözüm hiç arkada kaldı diyemem. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Herkese kendisini öneririm.
Tarcan Yonel - 16.08.2020

Hülya Erdoğan

Hulya Hanim, surecin basından sonuna kadar bize elinden gelen en iyi hizmeti sundu. Her zaman bizi bilgilendirdi ve olumlu konusmalariyla icimizi rahatlattı. Ufak tefek aksaklıklarda bile guleryuzlulugunu ve pozitif enerjisini eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ozgur Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya hanım bizim için çok sıkıntılı olabilecek satış sürecini çok sakin ve kendinden emin bir şekilde yürüttü. Aşağı yukarı tahmin ettiği süre içinde de daireyi satmayı başardı. Profesyonel ve nazik tutumu bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Eser Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım'ın gayretleri ve uzun uğraşları sonucunda, evimizin satışı olabilecek en iyi şekilde gerçekleşti. Kendisi güler yüzü ve sakin kişiliğiyle de süreç boyunca bizlere hep çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ayça Taylan Yerce - 07.08.2020

Hülya Erdoğan

Hizli ve pratik islemleri icin tesekkur ederiz.
Atakan iscimen - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Erdoğan'a sonsuz teşekkürler. Güler yüzünüz, yaptığınız işi severek ve isteyerek yapmanız ve müşteri memnuniyetini dikkate almanız benim için son derece kıymetli.
Canan Morva - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Ev kiralamamızda süper güler yüzlü ve kaliteli Hizmet veren Hülya Hanıma Çok Teşekkür ederim. Ev kiralamak isteyen Herkeze kendisini önere bilirim Hizmetleriniz için tekrar teşekkürler iyi çalışmalar. Saygılarımla. Atakan Erkan.
Atakan erkan - 21.07.2020

Derya Kağıt

Derya Hanım ve Emre beye gayrimenkul alım sürecinde verdikleri kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.
Semih HAKYEMEZ - 21.07.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Emre’nin Zorlu Center’daki ofis kiralamamda vermiş olduğu hizmetten ve ilgisinden dolayı her zamanki gibi çok memnunum, bir sonraki işlemde tekrar görüşeceğiz, teşekkürler.
Ercüment KARA - 23.06.2020

Yunus Emre Kepti

Emre Bey'i Beşiktaş'ta daire satın alırken tanıma fırsatı buldum. Yaptığı işe hakimoluşu, saygılı, ölçülü tavırları, insana güven veren yapısı, çözüm odaklı oluşu ve süreci profesyonelce sonuçlandırmasından çok memnun kaldım. Bu konuda yardım almak isteyen herkese hiç düşünmeden tavsiye ederim. Teşekkürler Emre Bey...
ÇİĞDEM ÇOPUR - 19.06.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre KEPTİ’nin Beşiktaşta bulunan dairenin satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Savaşkan Koç - 17.06.2020

Aslı Yılmaz

Aslı Hanım için söylenecek çok şey var. Bir iki cümleyle ifade etmek istersem, mükemmel bir insan, insan canlısı işini çok özverili yapıyor. Sayesinde kızıma çok güzel bir ev aldık. Şu an kızım Aslı Hanım sayesinde; mutlu, huzurlu bir evde yaşıyor. Oğluma da ev almayı düşünüyorum ve gideceğim tek adres Aslı Hanım, herkese tavsiye ediyorum. Allah razı olsun yolunu açık etsin.
Ibrahim Demir - 08.06.2020

Aslı Yılmaz

Kızıma ev atarken tesadufen Aslı hanimla tanistik. İyi ki tanımıșız, sayesinde hayal bile edemedigimiz eve kavuștuk. Ilgisi, alakası güleryüzüyle kalbimizde taht kurdu.İșine olan așkı ile gösterdiği performansla, özverisiyle çok çalıșıp uğrașıp hayalimizdeki evi almamızı sağladı. Onunla çalıșmak harikaydı. İnșallah bir dahaki ev alıșımızda tekrar görüșmek nasip olur. Bize çok uğur getirdi. Tüm dostlarıma da tavsiye ediyorum. Allah yolunu ișlerini açık etsin. Onu çok seviyoruz.
Safiye Demir - 04.06.2020

Aslı Yılmaz

Aslı hanımla çalışmak çok güzeldi, büyük şanstı. Onun sayesinde içime sine sine ev sahibi oldum, çok uğraştı. Kendisine ev alıyormuş gibi uğraştı ve beni ev sahibi yaptı, inşallah tekrar çalışmak nasip olur, onun şansına inanıyorum iyi ki tanıdım. En kısa zamanda kardeşim için ev alacağız, tekrar görüşmek üzere.
Gözde Demir - 04.06.2020

Yunus Emre Kepti

Güven veren konuya hakim ve işini severek yapan bir danışman.tanıştığıma ve çalıştığıma çok memnun oldum. Teşekkürler Yunus Emre Kepti
Uğur Aslan - 29.05.2020

Yunus Emre Kepti

Çok memnun kaldım, çalışmaya devam edeceğim.
Zeynep Ataman - 28.05.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Emre KEPTİ’nin Kadıköyde bulunan dairenin satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Sercan Dinç - 28.05.2020

Hülya Erdoğan

Temsilciniz Hülya hanımın bize ev alma konusunda yapmış olduğu üstün gayret ve çalışmasından dolayı kendisine ve firmanıza çok teşekkür ederiz. Eğer Hülya hanım bu kadar çok uğraşmasaydı bu evi alamazdık. Çok teşekkürler.
Mehmet Akif Aycan - 16.03.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre Kepti nin ilgi alakası, iş bitiriciliği ve verdiği güvenden çok memnun kaldım.Bundan sonrada kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyarım ve etrafımda ihtiyacı olan arkadaşlarıma gözüm kapalı tavsiye ederim.
Barış Ermiş - 04.03.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyle yaptığımız işlemden dolayı çözüm noktasında her türlü desteği aldık sürecin işleyişini çok iyi yönetti çok memnun kaldım teşekkürler.
Mehmet Kızıl - 03.03.2020

Yunus Emre Kepti

Binamızın kiralanması sürecinde çok yapıcı ve taleplerimize uygun aramalar yapıp bizleri deneyimleriyle yönlendiren Emre bey ile çalışmaktan çok mutluyum. Bundan sonraki dönemlerde emlak sektörü ile ilgili tüm çalışmalarımda tereddüt etmeden kendisiyle çalışacağım. Çok teşekkür ederim.
Dursun Karagöz - 27.02.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin kuruçeşme deki ticari binayı kiralamamızda bize verdiği hizmetten çok memnun kaldım, . Teşekkürler.
İbrahim Gülcegün - 27.02.2020

Yunus Emre Kepti

Kendisinin dairemi almasından ve kiralama işlerinden, beşeri ilişkilerinden, sağlam kişilere kiraya vermesinden son derece memnunum.Her zaman tercihim olacaktır.
Ali potoğlu - 25.02.2020

Yunus Emre Kepti

Besiktas ciraganda bulunan daireyi kiralamamda bize verdigi destek ve hizmetten dolayi Emre beye cok tesekkur ederim, cok memnun kaldim, kendisiyle diger islerimizdede calismak isterim.
Arek batmaz - 25.02.2020

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanım Yunus Emre KEPTİnin Beyoğlunda bulunan binamın satış sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler. Ferzan Özpetek
Ferzan Özpetek - 22.02.2020

Yunus Emre Kepti

Sevgili kardesim emre kepti ile uzun suren bir istisare ile taksim beyoglunda bulunan bina alimi gerceklestirdim. Kendisine surec icerisinde gostermis oldugu ilgi alaka sabir ve isine vakifligindan dolayi tesekkurlerimi sunuyorum . Tum remax ailesine profosyonel ekip arkadaslari ile ozenli calismalarindan dolayi tesekkurlerimi sunuyorum . İyi ki varsiniz. Bir sonraki yatirimda ve ticari islerimizde gorusmek uzere.
Yasin şener - 19.02.2020

İrem Pehlivanoğlu Gürkaş

Harika hizmet
Ahmet Özokur - 18.02.2020

Yunus Emre Kepti

Danışmanınız Y.Emre keptitinin Beyoğlundaki otel binasını satın almamızda vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldım bir daha ki işlemlerde tekrar görüşeceğiz.Teşekkürler
Serhat şener - 18.02.2020

Derya Kağıt

Derya hanımdan çok memnun kaldık bu süreci çok sorunsuz bir şekil satış işlemimizi kısa bir süre içinde gerçekleştirdiler.
Enginhan gunerı - 14.02.2020

Ali Öksüz

Evimizi bir günde kiralayan Remax Pier ofisine teşekkür ederiz.
SERKAN BABA - 11.02.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin beşiktaştaki ofisi satın almamızda bize verdiği destekten çok çok memnun kaldık kendisiyle daha çok işlerimiz olacağını ümit ediyorum, teşekkürler.
MEHMET MÜFTÜ - 29.01.2020

Salih Begeç

Genel olarak çok memnun kaldım. İlk defa Güven veren bir süreç oldu kiracı olarak benim açımdan.
PINAR ULUS - 29.01.2020

Yunus Emre Kepti

Teşekkürler
Kerem aydın - 21.01.2020

Yunus Emre Kepti

Danışmanım Yunus Emre Kepti'nin Beyoğlundaki binamızı bizi hiç uğraştırmadan, her şey intizamlı bir şekilde kiraladığı için kendisine teşekkür ederim. Diğer işlemlerimizde de olduğu gibi çok memnun kaldım.
ZİYAD AHMEDOĞLU - 21.01.2020

Yunus Emre Kepti

Ulus'ta kiraladığım dairede bana yardımcı olan değerli arkadaşınız Yunus Emre Kepti'den çok memnun kaldım, kendisine teşekkür ediyorum.
MERAL SEÇEN - 20.01.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey dairemin hızlı ve güvenilir şekilde kiralanmasını sağladı.tesekkurler
M.Nerkis Ercslik - 17.01.2020