MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Ümran Keçelioğlu

Remax nezdinde Ümran hanıma üstün gayretleri ve çalışma azmine çok teşekkür ederim kendisini çok başarılı buldum yolu açık olsun iyi ki varsınız Remax ailesi
Ahmet Yılmaz - 16.07.2021

Ümran Keçelioğlu

Orta Doğu ve Balkanların en potansiyelli emlakçısı, bir kahve içemedik ama olsun samimiyetini 10 dk da bile geçirebilen birisi yine olsa yine onunla çalışmak isteriz :)
Muhammed Kaan Balbanan - 16.07.2021

Ümran Keçelioğlu

Diğer emlakçılara göre çok daha ilgili ve istekliydi resmen iletişim yeteneğiyle bize evi kiraladı diyebilirim.
EGECAN SERBESTER - 16.07.2021

Ümran Keçelioğlu

Bizimle olan iletişimi gayet iyiydi ve gayrimenkulü çok iyi bir şekilde bize pazarladı.
ARTUN YENİ - 16.07.2021

Ümran Keçelioğlu

Enerji dolu, oldukça pozitif, işini takip eden, sabırlı, dakik, genç bir emlak danışmanı Ümran hanim aracılığıyla tatlı mi tatlı bir Remax tecrübesi edinmiş olduk
Yasemin Gençer - 14.07.2021

Çağla Işık

Cağla Hanim, son derece yetenekli, (ari gibi) çalışkan, gayrimenkul konusunda ve idare işlemler konusunda bilgili bir elemanınız olup, bana verdiği hizmetten ileri derecede memnunum. Yaklaşık 10 yıldır değişik satış büroları ile satmaya çalıştığım mülkü bir kaç ay gibi çok kısa bir surede istediğim taban fiyatının üzerinde bir bedelle sattı, ve tüm bunları ben yurtdışında iken gerçekleştirdi. Bana sadece birkaç Remax dokümanı imzalama yükü verildi! Cağla Hanim şirketinizde çalıştığı için gurur duymalısınız Benim işyerimde çalışsa, ben duyardım.
DİNÇER EĞİN - 13.07.2021

Yunus Emre Kepti

Yunus Emre KEPTİnin Ulusta bulunan dairenin kiralama sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Mine Ersoy - 06.07.2021

Yunus Emre Kepti

Emlak danışmanımız Yunus Emre KEPTİnin Ulusta bulunan dairenin kiralama sürecini yönetiminden ve sonuçlandırmasından çok memnun kaldım, teşekkürler.
Jasmin kehya - 06.07.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım ile tanıştığıma ve çalıştığıma çok memnun oldum. Çok hızlı ve net bir iletişim kurduk. Kısa sürede evime uygun bir kiracı bularak beni memnun etti. Kendisine teşekkür ederim.
MELEK AYŞE BARİŞTA - 30.06.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım'a güleryüzü ve ilgisi için çok minnettar kaldık. Uzun yıllar çalışmak dileğiyle.
CAN DÖNMEZ - 30.06.2021

Ümran Keçelioğlu

Ümran Hanım tatlı dili ve sevimliğiyle işini severek ve isteyerek yapmaktadır. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.
Gonca Gülden Demirler - 30.06.2021

Özlem Cengizhan

Özlem Hanım çok ilgili, güler yüzlü ve müşteri ilişkilerini en üst seviyede tutan biriydi. Kendisiyle karşılaştığımız ve çalıştığımız için çok memnunuz. İşini profesyonelce yapan Remax Pier çalışanlarını gönülden tebrik ediyoruz.
Ayşe uğurlu - 28.06.2021

Yunus Emre Kepti

Remax Pier ailesine teşekkürler. Özellikle dairenin kiralanma sürecindeki başarılı yönetimi için Yunus Emre KEPTI Bey'e özellikle teşekkürlerimi iletiyorum.
Mehmet Ferit Akyol - 23.06.2021

Yunus Emre Kepti

Emre bey mülkümüzün kiralanması ile ilgili gerek bilgi birikimi gerek hızı ile çok yardımcı oldu. Çalışmaları ve emekleri için teşekkür ederiz.
Arzu Güngör - 23.06.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım hem başarılı hem güler yüzlü.
SYLVIE MARTINE FRANÇOISE DIESNIS - 20.05.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım kesinlikle süreci harika bir şekilde ilerletti. Onun sayesinde öylesine bakmak için gittiğim evi hemen tuttum, listemde olan diğer evleri, emlakçıları hemen eledim. Yasaklara rağmen sürecin bu kadar sıkıntısız ve pürüzsüz ilerlemesinde emekleri çok büyük.
Tuğçe konu - 06.05.2021

Ümran Keçelioğlu

Çok iyi hizmet
Sara shamut - 30.04.2021

Ümran Keçelioğlu

Ümran hanım çok ilgilendi ve hızlı bir şekilde işimizi çözdü cok teşekkür ederiz.
Yasin ilişik - 30.04.2021

Salih Begeç

Salih Bey provided invaluable assistance in helping me find and arrange the rental contract for my apartment. His patience, attention to detail, and prompt communication greatly facilitated the process. I would certainly recommend his services. Thank you Salih!
Mitch Bacci - 29.04.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Erdoğan'a çok teşekkür ederim. Gerçekten 100 tane erkek emlakçıdan iyidir. İyi iki Remax Pier var. Orada çalışan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim ilgilerinden dolayı.
GÜNAY KILINÇ - 28.04.2021

Hülya Erdoğan

Satış işlemimizdeki desteği için teşekkürler.
Özlenen Moray - 27.04.2021

Salih Begeç

Salih Bey sureci başından itibaren mukemmel bir iletisim ve profesyonellikle yürüterek dairemi kisa surede ve hic problem yasamadan kiraya vermeme yardimci oldu. Kendi alaninin dışında kontratla ve yabancı kiraci adayıyla ilgili hukuki konularda dahi destek oldu. Kesinlikle tavsiye ederim ve kendisiyle ilerde tekrar çalışmak isterim.
Gürkan Saçıkara - 27.04.2021

Hülya Erdoğan

Sabır ve hoşgörü ile işlemlerimizi tamamlayıp, krediden hesaplara geçecek ödemelere kadar takipte kalıp işlemi sonuçlandıran Hülya Hanıma teşekkür ederim.
NURSEN AKIN - 26.04.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım o kadar iyi bir performans sergiledi ki hem psikolog, hem sosyolog ve sabır oldu. İstanbul'da hiçbir emlakçı bu şekilde sonuçlandıramazdı.
MERAL YILDIZ - 09.04.2021

Özlem Cengizhan

Evime gayet hizli bir sekilde kiraci bulundu, tesekkur ederim.
Tumay Irgas - 09.04.2021

Hülya Erdoğan

Güleryüzlü, ilgili hizmet aldım.
Mehmet Gümüşöz - 01.04.2021

Yunus Emre Kepti

Emre' nin villamızı kiralarken göstermiş olduğu ilgi alakadan, isteklerimizin tamamına harika bir şekilde uyum göstermesinden ve içimize sinecek bir şekilde işlemi sonlandırmasından dolayı çok çok memnun kaldık, kendisine çok teşekkür ederiz, bundan sonra bu sektördeki her türlü işimizde birlikte olacağımızı söyleyebilirim, iyi çalışmalar.
Ali USER - 25.03.2021

Hülya Erdoğan

Bütün hizmetlerden memnunum.
Şenses Morva - 25.03.2021

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım her konuda bize yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederiz. Dürüst ve samimi yaklaşımı güven verdi bize. Onun sayesinde bu evi kiraladık. Çok sağ olsun.
Seyit Cem YILMAZ - 24.03.2021

Yunus Emre Kepti

Emrenin Ulus'ta villa kiralamamızda vermiş olduğu hizmetten, süreci hızlı yönetiminden ve sonlandırmasından çok memnun kaldım, umarım tekrar görüşmek dileğiyle her şey için teşekkürler.
Adnan DALGAKIRAN - 23.03.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanımı çok nazik ve başarılı buldum.
Emrah Arslan - 23.03.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım insan ve profesyonel olarak mükemmel.Süreci titizliği, çalışkanlığı, sıcaklığıyla harika şekilde sonuçlandırdı. İstanbul dışında yaşayan 68 yaşında biri olarak satışa gelemedim. Kendisine verdiğim vekaletnameyle endişelendirip üzmeden, her adımda bilgilendirdi.Kardeşim olsa bu kadar başarılı yürütülemezdi.Teşekkürler.Hülya Erdoğan'la beni tanıştıran eski Pier elemanı Nesrin Başgün'e de teşekkürler.Pier Remax'ı böyle pırlanta elemanları bünyesinde bulundurduğu için kutluyorum.Hep sizinle çalışacağım, çevreme gönülden tavsiye ediyorum.
NEŞE TOKCAN - 19.03.2021

Yunus Emre Kepti

Satış sürecindeki desteği için çok teşekkür ederim.
Mehmet Karakuzu - 25.02.2021

Özlem Cengizhan

Beşiktaş' ta ki dün kiraya verdiğimiz dairemiz için gayretleri ve emeklerin den dolayı özlem hanımı kutluyor çok teşekkür ediyorum. Sağlıklı başarılı bir yaşam diliyorum. Aytaç Çalışkan
Aytaç Çalışkan - 24.02.2021

Yunus Emre Kepti

Verdiği hizmetten dolayı Emre Bey e çok teşekkür ederim.
Semra Eskikarabulut - 24.02.2021

Yunus Emre Kepti

Herşey için teşekkür ederiz hep tercih edeceğiz
Deniz Özatay - 15.02.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım, süreç boyunca güvenilirdi . Süreci her iki taraf içinde iş disiplini içerisinde yönetti . Kibar ve samimiydi . Teşekkür ederim. Kiralama ve emlak alıp satmak isteyenlere tavsiye ederim .
Ekin Varon - 01.02.2021

Yunus Emre Kepti

Emre'nin verdiği profesyonel hizmetten memnunum, samimi, dürüst yaklaşımı, güleryüzlülüğü ile işlemimizin tamamlanmasında bana güven verdi.
Murat Atınız - 22.01.2021

Yunus Emre Kepti

Emre Bey gerçekten harika bir insan ilgisi alakası güleryüzlülüğü sayesinde sürekli ev satmaya başladık :) Bu kaçıncı satışımız hatırlamıyorum. Kiralama hizmeti de alıyoruz sağ olsun inanılmaz ilgili. Remax' ın gururu bence :) her şey için teşekkür ederiz ilgisi ve alakasına her zaman ailemizin bir parçası olarak kalıcak :)
Alara Karakuzu - 22.01.2021

Yunus Emre Kepti

Yıllardır birlikte çalışıyoruz kendisinden çok memnunuz, bu işlemdeki çözüm odaklı ve pratik yaklaşımı içinde çok teşekkür ederiz.
Erol Ziya Solu - 14.01.2021

Hülya Erdoğan

Hülya hanım çok kısa sürede, tam aklımızdaki gibi bir seçenekle kiralamamızı yaptı. Bizi çok iyi anlayarak başarılı ve sorunsuz bir şekilde süreci yönettiği için kendisine çok teşekkür ederiz.
Sibel Ekinci - 13.01.2021

Yunus Emre Kepti

Gayet ilgili ve güzel bir hizmet aldık teşekkürler.
Hakkı Serper - 08.01.2021

Dilek Tutan

Yaklaşık dört aydır iyi bir kiracı bulamadığım işyerime kısa bir sürede yaptığınız çalışma ile düzgün ve kaliteli bir kiracı temin ettiğiniz için çok teşekkür ederim...Çalışmanızdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim...İşlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim...
Ali Sabancı - 07.12.2020

Dilek Tutan

Dilek hanım ilginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim
Pınar Taştepe - 03.12.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey ile Balmumcu'da ofis kiralamamız vesilesi ile tanıştık, kendisinin dürüst, güven veren ve her türlü sorunu giderici çözüme odaklı çalışma şeklini çok beğendik ve memnun kaldık, her şey için teşekkürler.
Muhammet GERGEF - 23.11.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin Balmumcu' da ki mülkümüzü kiralama işlemi ve süreci yönetimi için çok teşekkür ederim. Kendisiyle uzun yıllardır çalışıyoruz ve çok memnunuz, çalışmaya da devam edicez.
Aylin Yasemin İnes SOLU - 20.11.2020

Oğuz Kambur

Danışmanımızın güler yüzlü olması sizi bir daha tercih etmemiz için yeterli bir sebep. Tekrar teşekkür ederiz.
Hakan Bağcılar - 22.10.2020

Oğuz Kambur

Kiralanacak dairemi teslim etmemden önce danışma talebime cevap veren Oğuz Bey, son derece sakin, güler yüzlü, disiplinli bir çalışma ile dairemin kiralama işlemini gerçekleştirmiştir. Kendisine ve bağlı bulunduğu Re/max Pier ofisine başarılar dilerim.
Ferhan Gürbüz - 21.10.2020

Salih Begeç

Tam anlamıyla profesyonel ve gerçekten iyi niyetli. Çok teşekkürler Salih bey...
Mehmet Gönül - 14.10.2020

Salih Begeç

Aldığımız hizmetten çok memnunuz. Hiç bir problem yaşamadığımız gibi, sorunların çözümünde çok yardımcı oldular.
H. Rüştü Sungur - 13.10.2020

Hülya Erdoğan

Sayın Hülya Hanım'a göstermiş olduğu ilgi, hızlı geri dönüş ve çözümleri için tekrar teşekkür ederim.
Emre Özkan - 29.09.2020

Emrah İncecik

Emrah Bey'in satış süresince yoğun ilgi ve özverisi gerçekten çok iyiydi. İşini zevkle ve içtenlikle yapan bir danışmandır. Gayrimenkulümün iyi fiyattan satış işlemini başarı ile gerçekleştirdi. Aklımızda herhangi bir soru işareti kalmadan ayrıntılı şekilde süreci tüm şeffaflığıyla bizimle paylaştı. Dürüst, güvenilir ve işini layıkıyla yaparak emlakçılara bakış açımı değiştirdi. Bundan sonraki işlemlerimde de kendisiyle keyifli şekilde çalışmayı düşünüyorum. Nilgün Şensoy/Geleneksel Türk Sanatları Uzmanı /Koleksiyoner/MSGSÜ Öğr. Gör.
NİLGÜN ŞENSOY - 15.09.2020

Emrah İncecik

Hem alış hem de satışta çalıştığımız Emrah İncecik'i tüm çevremize önereceğiz. Teşekkürler, Efe Teoman Denizbank kurumsal ve ticari krediler genel müdür yardımcısı
Efe Teoman - 15.09.2020

Salih Begeç

Hızlı ve kaliteli iletişimden ötürü ortalama emlak hizmetlerinden ayrılan bir tecrübe oldu. Nezaketle de birleşince bütünden ayrıksı ve verimli bir sonuç aldığımızı söyleyebilirim.
Yusuf Ölmez - 12.09.2020

Yunus Emre Kepti

Emre beyin mülkümü 2.kez kiralama işleminden çok memnun kaldım, gerek süreci kolaylaştırmasından gerekse güvenilir yaklaşımından dolayı kendisine çok teşekkür ederim, birdahaki gayrimenkul işlerimde tekrar görüşmek dileğiyle.
Aşkın Kaptanoğlu - 01.09.2020

Yunus Emre Kepti

İyi bir satış süreci oldu, teşekkürler.
İsmail hakkı dumankaya - 29.08.2020

Yunus Emre Kepti

Emre bey işini iyi takip eden, ufak detayları dahi önemseyen iş ciddiyetine sahip bir insan. Vermiş olduğu güzel hizmetten ötürü kendisine teşekkür eder, başarılar dilerim.
Tuba Tomba - 28.08.2020

Hülya Erdoğan

Remax Pier Hülya hanım ve Remax Cadde Tülin hanım temsilciliği sayesinde mükemmel bir gayrimenkul süresi geçirdik. Teşekkür ederiz.
Lara Chaaban - 26.08.2020

Salih Begeç

Konut kiralama surecimde yurt disinda yasiyor olmamin hic bir dezavantajini yasamadim. Salih Bey mobilitesi ve calisma saatlerinde sagladigi esneklik dahil olmak uzere sonuca ulasmak icin benim adima ozveriyle calisti. Potansiyel musterileri kendi konutu icin secer gibi bir titizlikle detayli bir sekilde inceledi ve kiralamamizi gerceklestirdik. Tesekkurler... Tavsiye ederim.
Nimet Asli Yunusoglu - 26.08.2020

Hülya Erdoğan

Merhabalar, Yaklaşık 2 senedir yurtdışında olmama rağmen Hülya Hanım evimi her zaman güvenilir ve iyi kişilere vermem konusunda bana çok yardımcı oldu. Ben Türkiye'de bulunmasam bile gözüm hiç arkada kaldı diyemem. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edeceğim. Herkese kendisini öneririm.
Tarcan Yonel - 16.08.2020

Hülya Erdoğan

Hulya Hanim, surecin basından sonuna kadar bize elinden gelen en iyi hizmeti sundu. Her zaman bizi bilgilendirdi ve olumlu konusmalariyla icimizi rahatlattı. Ufak tefek aksaklıklarda bile guleryuzlulugunu ve pozitif enerjisini eksik etmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Ozgur Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya hanım bizim için çok sıkıntılı olabilecek satış sürecini çok sakin ve kendinden emin bir şekilde yürüttü. Aşağı yukarı tahmin ettiği süre içinde de daireyi satmayı başardı. Profesyonel ve nazik tutumu bize güven verdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Eser Taylan - 10.08.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Hanım'ın gayretleri ve uzun uğraşları sonucunda, evimizin satışı olabilecek en iyi şekilde gerçekleşti. Kendisi güler yüzü ve sakin kişiliğiyle de süreç boyunca bizlere hep çok yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.
Ayça Taylan Yerce - 07.08.2020

Hülya Erdoğan

Hizli ve pratik islemleri icin tesekkur ederiz.
Atakan iscimen - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Hülya Erdoğan'a sonsuz teşekkürler. Güler yüzünüz, yaptığınız işi severek ve isteyerek yapmanız ve müşteri memnuniyetini dikkate almanız benim için son derece kıymetli.
Canan Morva - 21.07.2020

Hülya Erdoğan

Ev kiralamamızda süper güler yüzlü ve kaliteli Hizmet veren Hülya Hanıma Çok Teşekkür ederim. Ev kiralamak isteyen Herkeze kendisini önere bilirim Hizmetleriniz için tekrar teşekkürler iyi çalışmalar. Saygılarımla. Atakan Erkan.
Atakan erkan - 21.07.2020